No IE6 (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Reset to defaults
jv: Balékaké marang asliné

en: The configuration options have been saved.
jv: Opsi konfigurasi uwis disimpen.

en: The configuration options have been reset to their default values.
jv: Opsi konfigurasi wis dibalekna nang nilai asline.

en: Exclude
jv: Kejābā

en: Order
jv: Urutan

en: About
jv: Ngenani

en: User permissions
jv: Kawenangan panganggo
