No IE6 (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: Reset to defaults
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری بنەڕەتی

en: The configuration options have been saved.
ku: هەڵبژردنەکانی ڕێکخستن پاشەکەوت کرا.

en: The configuration options have been reset to their default values.
ku: هەڵبژرادنەکانی ڕێکخستن گەڕێنرانەوە سەر نرخە بنەڕەتییەکانی خۆیان.

en: Order
ku: ڕیز

en: About
ku: دەربارە

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت

en: User permissions
ku: ڕێپێدانەکانی بەکارهێنەر
