No IE6 (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Reset to defaults
mn: Анхны утганд буцаах

en: The configuration options have been saved.
mn: Тохиргоо хадгалагдлаа.

en: The configuration options have been reset to their default values.
mn: Тохиргооны сонголтууд үндсэн утгуудаараа дахин шинэчлэгдлээ.

en: Order
mn: Дараалал

en: Browser
mn: Хөтөч

en: User permissions
mn: Хэрэглэгчийн эрх
