No IE6 (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Reset to defaults
nl: Standaardwaarden terugzetten

en: The configuration options have been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: The configuration options have been reset to their default values.
nl: De configuratie-instellingen zijn teruggezet naar de standaardwaarden.

en: Exclude
nl: Uitsluiten

en: Order
nl: Volgorde

en: About
nl: Over

en: close
nl: sluiten

en: Uses
nl: Gebruikt

en: User permissions
nl: Toegangsrechten
