No IE6 (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Reset to defaults
oc: Reïnicializar a las valors per defaut

en: The configuration options have been saved.
oc: Las opcions de configuracion son estadas enregistradas.

en: The configuration options have been reset to their default values.
oc: Las opcions de configuracion son estadas reïnicializadas a lors valara per defaut.

en: Exclude
oc: Exclure

en: Order
oc: Òrdre

en: Browser
oc: Navigador

en: About
oc: A prepaus

en: Uses
oc: Usatges

en: User permissions
oc: Dreits de l'utilizaire
