No IE6 (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
pt: Guardar configuração

en: Reset to defaults
pt: Restaurar os valores predefinidos

en: The configuration options have been saved.
pt: As opções de configuração foram guardadas.

en: The configuration options have been reset to their default values.
pt: As opções de configuração foram reinicializadas para os seus valores predefinidos.

en: You must enter a valid URL.
pt: Deve inserir um URL válido

en: Exclude
pt: Excluir

en: Order
pt: Ordem

en: Browser
pt: Navegador

en: About
pt: Sobre

en: close
pt: fechar

en: Uses
pt: Usos

en: User permissions
pt: Permissões do utilizador
