No IE6 (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Order
te: క్రమం

en: Browser
te: విహారిణి

en: About
te: గురించి

en: Uses
te: వాడుకలు

en: User permissions
te: వాడుకరి అనుమతులు
