No IE6 (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: Reset to defaults
th: กลับไปใช้ค่าเริ่มต้น

en: The configuration options have been saved.
th: บันทึกการตั้งค่าแล้ว

en: The configuration options have been reset to their default values.
th: คืนการตั้งค่ากลับเป็นค่าปริยายแล้ว

en: Exclude
th: ไม่รวม

en: Order
th: เรียงตาม

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Uses
th: ใช้

en: User permissions
th: สิทธิ์ของผู้ใช้
