No IE6 (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: Reset to defaults
tr: Öntanımlı ayarlara geri dön

en: The configuration options have been saved.
tr: Yapılandırma seçenekleri kaydedildi.

en: The configuration options have been reset to their default values.
tr: Yapılandırma seçenekleri öntanımlı değerlerine getirildi.

en: Exclude
tr: Çıkar

en: Order
tr: Sıralama

en: Browser
tr: Tarayıcı

en: About
tr: Hakkında

en: close
tr: kapat

en: Uses
tr: Kullanım

en: User permissions
tr: Kullanıcı yetkileri
