No IE6 (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Reset to defaults
uk: Скинути до початкових значень

en: The configuration options have been saved.
uk: Параметри конфігурації були успішно збережені.

en: The configuration options have been reset to their default values.
uk: Налаштування повернуто до їх стандартних (базових) значень.

en: URL
uk: URL-адреса

en: You must enter a valid URL.
uk: Ви повинні ввести правильний URL.>

en: Exclude
uk: Вилучити

en: Order
uk: Послідовність

en: Browser
uk: Браузер

en: About
uk: Про модуль

en: close
uk: закрити

en: Uses
uk: Використання

en: User permissions
uk: Повноваження користувача

en: Browse without warning
uk: Огляд без попередження

en: If selected the warning message will not be displayed.
uk: Якщо вибрано, застережне повідомлення не показуватиметься.

en: Administer No IE6
uk: Адміністрування No IE6
