No IE6 (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Reset to defaults
be: Вярнуцца да прадвызначаных наладак

en: The configuration options have been saved.
be: Абраныя налады захованыя.

en: The configuration options have been reset to their default values.
be: Налады канфігурацыі былі вернутыя да прадвызначаных

en: URL
be: Спасылка

en: Order
be: Парадак

en: Browser
be: Браўзер

en: About
be: Аб

en: Uses
be: Выкарыстанне

en: User permissions
be: Права карыстальніка
