No IE6 (7.x-1.1) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
bn: কনফিগারেশন সংরক্ষণ কর

en: The configuration options have been saved.
bn: কনফিগারেশন সংক্রান্ত অপশন সংরক্ষিত হয়েছে।

en: URL
bn: ইউআরএল

en: Order
bn: ক্রম

en: Browser
bn: ব্রাউজার

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Uses
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
