No IE6 (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Reset to defaults
ca: Reinicialitza als valors predeterminats

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: The configuration options have been reset to their default values.
ca: S'han establert les opcions de configuració als seus valors predeterminats.

en: Exclude
ca: Exclou

en: Order
ca: Ordre

en: Browser
ca: Navegador

en: About
ca: Detalls

en: close
ca: tanca

en: Uses
ca: Usos

en: User permissions
ca: Permisos d'usuari
