No IE6 (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Reset to defaults
el: Επαναφορά στις προεπιλεγμένες ρυθμίσεις

en: The configuration options have been saved.
el: Οι επιλογές διευθέτησης αποθηκεύτηκαν.

en: The configuration options have been reset to their default values.
el: Οι επιλογές διευθέτησης επανήλθαν στις αρχικές τους τιμές.

en: Exclude
el: Εξαίρεση

en: Order
el: Σειρά

en: Browser
el: Περιηγητής

en: About
el: Περί

en: Uses
el: Χρήσεις

en: User permissions
el: Άδειες χρήστη
