No IE6 (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Reset to defaults
fa: بازنشاندن به پیش‌فرض

en: The configuration options have been saved.
fa: تنظیمات ذخیره شدند.

en: The configuration options have been reset to their default values.
fa: گزینه‌های پیکربندی به مقادیر پیش‌فرض‌شان بازنشانی شدند.

en: URL
fa: نشانی

en: Exclude
fa: استثنا

en: Order
fa: سفارش

en: Browser
fa: مرورگر

en: About
fa: درباره

en: Uses
fa: استفاده‌ها

en: User permissions
fa: مجوزهای کاربر
