No IE6 (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Reset to defaults
fi: Palauta oletukset

en: The configuration options have been saved.
fi: Asetusten muutokset tallennettu.

en: The configuration options have been reset to their default values.
fi: Asetukset on palautettu oletusarvoihinsa.

en: Exclude
fi: Jätä pois

en: Order
fi: Järjestys

en: Browser
fi: Selain

en: About
fi: Tietoja

en: close
fi: sulje

en: Uses
fi: Käyttää

en: User permissions
fi: Käyttöoikeudet
