No IE6 (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: Reset to defaults
is: Endurstilla í sjálfgefin gildi

en: The configuration options have been saved.
is: Stillingarnar hafa verið vistaðar.

en: The configuration options have been reset to their default values.
is: Stillingarnar hafa verið endursettar í frumgildi sín.

en: URL
is: vefslóð

en: Exclude
is: Skilja eftir

en: Order
is: Pöntun

en: About
is: Um
