No IE6 (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: Reset to defaults
ja: デフォルトに戻す

en: The configuration options have been saved.
ja: 設定オプションが保存されました。

en: The configuration options have been reset to their default values.
ja: 設定オプションがデフォルトの値に戻されました。

en: Exclude
ja: 除外

en: Order
ja: オーダー

en: Browser
ja: ブラウザー

en: About
ja: アバウト

en: Uses
ja: 機能

en: User permissions
ja: ユーザーの権限
