No IE6 (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Reset to defaults
lv: Atjaunot noklusētās vērtības

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: The configuration options have been reset to their default values.
lv: Konfigurācijas opcijām ir atiestatītas to noklusējuma vērtības.

en: Exclude
lv: Neiekļaut

en: Order
lv: Secība

en: Browser
lv: Pārlūks

en: About
lv: Par

en: Uses
lv: Lieto

en: User permissions
lv: Lietotāju tiesības
