No IE6 (7.x-1.1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: Reset to defaults
my: မူလ အတိုင်း ပြန်ထားရန်

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Exclude
my: ဖယ်သည်

en: About
my: အကြောင်း
