No IE6 (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Reset to defaults
pl: Przywróć domyślne

en: The configuration options have been saved.
pl: Konfiguracja została zapisana.

en: The configuration options have been reset to their default values.
pl: Przywrócone zostały domyślne ustawienia.

en: Exclude
pl: Wyklucz

en: Order
pl: Kolejność

en: Browser
pl: Przeglądarka

en: About
pl: O stronie

en: Uses
pl: Używa

en: User permissions
pl: Uprawnienia użytkownika
