No IE6 (7.x-1.1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: URL
ps: پته (URL)

en: Order
ps: اوډون

en: Browser
ps: لټونى (browser)

en: About
ps: په اړه

en: User permissions
ps: غړي اجازې
