No IE6 (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Reset to defaults
sl: Povrni na privzeto

en: The configuration options have been saved.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile shranjene.

en: The configuration options have been reset to their default values.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile postavljene na nihove privzete vrednosi

en: Order
sl: Vrstni red

en: Browser
sl: Brskalnik

en: About
sl: O modulu

en: Uses
sl: Uporablja
