No IE6 (7.x-1.1) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: Reset to defaults
ug: سۈكۈت لايىھەگە قايتۇرۇش

en: The configuration options have been saved.
ug: تەڭشەشلەر ساقلاندى.

en: URL
ug: ئادرېس

en: Order
ug: تەرتىبى

en: About
ug: ھەققىدە

en: Uses
ug: ئىشلىتىش

en: User permissions
ug: ئەزالار ھوقۇق چېكى
