No IE6 (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Reset to defaults
vi: Trả về mặc định

en: The configuration options have been saved.
vi: Các tùy chọn cấu hình đã được lưu lại.

en: The configuration options have been reset to their default values.
vi: Các tùy chọn cấu hình đã được trả về giá trị mặc định.

en: Order
vi: Thứ tự

en: Browser
vi: Trình duyệt

en: About
vi: Giới thiệu

en: close
vi: đóng

en: Uses
vi: Sử dụng

en: User permissions
vi: Quyền của người dùng
