No IE6 (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: The configuration options have been saved.
az: Konfiqurasiya seçimləri yadda saxlanıldı.

en: Exclude
az: Xaricdir

en: Browser
az: Brauzer

en: About
az: Haqqında

en: Uses
az: İstifadə edir

en: User permissions
az: İstifadəçi icazələri
