No IE6 (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Reset to defaults
gl: Restaurar cos valores predeterminados

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: The configuration options have been reset to their default values.
gl: As opcións de configuración foron restabelecidas aos seus valores predeterminados.

en: Exclude
gl: Excluír

en: Order
gl: Orde

en: Browser
gl: Navegador

en: About
gl: Información

en: close
gl: pechar

en: Uses
gl: Usos

en: User permissions
gl: Permisos de usuario
