No IE6 (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Reset to defaults
hu: Visszaállítás az alapértelmezésre

en: The configuration options have been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: The configuration options have been reset to their default values.
hu: A beállítások vissza lettek állítva az alapértelmezés szerinti értékükre.

en: URL
hu: Webcím

en: Exclude
hu: Kizárás

en: Order
hu: Rendelés

en: Browser
hu: Böngésző

en: About
hu: Leírás

en: close
hu: bezárás

en: Uses
hu: Használat

en: User permissions
hu: Felhasználói jogosultságok
