No IE6 (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Reset to defaults
sk: Znovunastaviť predvolené hodnoty

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: The configuration options have been reset to their default values.
sk: Nastavenie konfigurácie bolo znovu nastavené do predvoleného stavu.

en: You must enter a valid URL.
sk: Musíte zadať platné URL

en: Exclude
sk: Vylúčiť

en: Order
sk: Poradie

en: Browser
sk: Prehliadač

en: About
sk: Informácie o

en: close
sk: zatvoriť

en: Uses
sk: Používa

en: User permissions
sk: Používateľské oprávnenia
