No IE6 (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: Reset to defaults
sv: Återställ till standardvärden

en: The configuration options have been saved.
sv: Inställningarna har sparats.

en: The configuration options have been reset to their default values.
sv: Inställningarna har återställts till sina standardvärden.

en: Exclude
sv: Uteslut

en: Order
sv: Ordning

en: Browser
sv: Webbläsare

en: About
sv: Om

en: close
sv: stäng

en: Uses
sv: Använder

en: User permissions
sv: Behörigheter för användare
