Noodle (7.x-2.0-beta1) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: content
ar: المحتوى

en: Comments
ar: التعليقات

en: Go to previous page
ar: الذهاب إلى الصفحة السابقة

en: Go to next page
ar: الذهاب إلى الصفحة التالية

en: Custom
ar: مخصص

en: Add new comment
ar: إضافة تعليق جديد

en: Theme settings
ar: إعدادات السمة

en: Blue
ar: أزرق

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: close
ar: إغلاق
