Noodle (7.x-2.0-beta1) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: content
el: ύλη

en: Comments
el: Σχόλια

en: Go to previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: Go to next page
el: Επόμενη σελίδα

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Add new comment
el: Προσθήκη νέου σχολίου

en: Blue
el: Μπλε

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο
