Noodle (7.x-2.0-beta1) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: content
eo: enhavo

en: Comments
eo: Komentoj

en: Go to previous page
eo: Iru al antaŭa paĝo

en: Go to next page
eo: Iru al proksima paĝo

en: Custom
eo: Propra

en: Add new comment
eo: Aldonu novan komenton

en: Red
eo: Ruĝa

en: Green
eo: Verda

en: Blue
eo: Blua
