Noodle (7.x-2.0-beta1) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: content
et: sisu

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Go to previous page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to next page
et: Mine järgmisele lehele

en: Custom
et: Kohandatud

en: Add new comment
et: Lisa kommentaar

en: Red
et: Punane

en: Theme settings
et: Kujundusmalli seaded

en: Green
et: Roheline

en: Blue
et: Sinine

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde
