Noodle (7.x-2.0-beta1) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Home
eu: Azala

en: content
eu: edukia

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: Go to previous page
eu: Joan aurreko orrira.

en: Go to next page
eu: Joan hurrengo orrira.

en: content top
eu: goi edukia

en: content bottom
eu: behe edukia

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Add new comment
eu: Gehitu iruzkin berria

en: Theme settings
eu: Temaren ezarpenak

en: Blue
eu: Urdina

en: Developer settings
eu: Garatzaile ezarpenak
