Noodle (7.x-2.0-beta1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: content
gu: સામગ્રી

en: Comments
gu: ટિપ્પણીઓ

en: Add new comment
gu: નવી ટિપ્પણી ઉમેરો

en: Blue
gu: વાદળી
