Noodle (7.x-2.0-beta1) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: content
hi: अंतर्वस्तु

en: Comments
hi: टिप्पणियाँ

en: Go to previous page
hi: पिछले पृष्ठ में जायें।

en: Go to next page
hi: अगले पृष्ठ में जायें।

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Add new comment
hi: नई टिप्पणी जोड़ें

en: Blue
hi: नीला
