Noodle (7.x-2.0-beta1) - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: content
ja: コンテンツ

en: Comments
ja: コメント

en: Go to previous page
ja: 前のページへ

en: Go to next page
ja: 次のページへ

en: content top
ja: コンテンツ上部

en: content bottom
ja: コンテンツ下部

en: Custom
ja: カスタム

en: Add new comment
ja: コメントを追加

en: Red
ja: レッド

en: Theme settings
ja: テーマの設定

en: Color settings
ja: 色の設定

en: Green
ja: グリーン

en: Blue
ja: ブルー

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動

en: Rebuild theme registry on every page.
ja: 全てのページでテーマレジストリを再構築する。

en: close
ja: 閉じる
