Noodle (7.x-2.0-beta1) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: content
ka: კონტენტი

en: Comments
ka: კომენტარები

en: Go to previous page
ka: წინა გვერდზე გადასვლა

en: Go to next page
ka: შემდეგ გვერდზე გადასვლა

en: Add new comment
ka: კომენტარის დამატება

en: Blue
ka: ლური
