Noodle (7.x-2.0-beta1) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: content
kk: контент

en: Comments
kk: Пікірлер

en: Go to previous page
kk: Алдыңғы бетке көшу

en: Go to next page
kk: Келесі бетке көшу

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Add new comment
kk: Жаңа пікірді жазу

en: Blue
kk: Көк
