Noodle (7.x-2.0-beta1) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: content
kn: ವಿಷಯ

en: Comments
kn: ಪ್ರತಿಕ್ರಿಯೆಗಳು

en: Go to previous page
kn: ಹಿಂದಿನ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Go to next page
kn: ಮುಂದಿನ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Red
kn: ಕೆಂಪು

en: Green
kn: ಹಸಿರು

en: Blue
kn: ನೀಲಿ

en: close
kn: ಮುಚ್ಚು
