Noodle (7.x-2.0-beta1) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: content
ku: ناوەڕۆک

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: Go to previous page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی پێشوو

en: Go to next page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی داهاتوو

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Add new comment
ku: بۆچوونێکی نوێ بنووسه‌

en: Blue
ku: شین

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی
