Noodle (7.x-2.0-beta1) - en to nl translation catalogue (19 entries)

en: content
nl: inhoud

en: Comments
nl: Reacties

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: content top
nl: inhoud bovenkant

en: content bottom
nl: inhoud onderkant

en: Custom
nl: Aangepast

en: Add new comment
nl: Reactie toevoegen

en: Red
nl: Rood

en: Theme settings
nl: Thema-instellingen

en: Color settings
nl: Kleurinstellingen

en: Green
nl: Groen

en: Blue
nl: Blauw

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Rebuild theme registry on every page.
nl: Themaregister opnieuw opbouwen op elke pagina.

en: During theme development, it can be very useful to continuously <a href="!link">rebuild the theme registry</a>. WARNING: this is a huge performance penalty and must be turned off on production websites.
nl: Tijdens het ontwikkelen van het thema kan het erg nuttig zijn om steeds <a href="!link">het themaregister opnieuw op te bouwen</a>. WAARSCHUWING: dit heeft veel effect op de prestaties van de website en moet voor productiewebsites worden uitgeschakeld.

en: close
nl: sluiten

en: header top
nl: header-top

en: Developer settings
nl: Ontwikkelaarinstellingen
