Noodle (7.x-2.0-beta1) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: content
oc: contengut

en: Comments
oc: Comentaris

en: Go to previous page
oc: Anar a la pagina precedenta

en: Go to next page
oc: Anar a la pagina seguenta

en: Custom
oc: Personalizat

en: Add new comment
oc: Apondre un comentari

en: Red
oc: Roge

en: Green
oc: Verd

en: Blue
oc: Blau

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal
