Noodle (7.x-2.0-beta1) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Comments
fa: نظر‌یات

en: Go to previous page
fa: برو به صفحه قبلی

en: Go to next page
fa: برو به صفحه بعدی

en: Custom
fa: سفارشی

en: Add new comment
fa: افزودن نظر جدید

en: Red
fa: قرمز

en: Theme settings
fa: تنظیمات پوسته

en: Green
fa: سبز

en: Blue
fa: آبی

en: Skip to main content
fa: رفتن به محتوای اصلی
