Noodle (7.x-2.0-beta1) - en to pt translation catalogue (18 entries)

en: Home
pt: Início

en: content
pt: conteúdos

en: Comments
pt: Comentários

en: Go to previous page
pt: Regressar à página anterior.

en: Go to next page
pt: Ir para a próxima página

en: content top
pt: Conteúdo Topo

en: content bottom
pt: Conteúdo Rodapé

en: Custom
pt: Personalizado

en: Add new comment
pt: Adicionar novo comentário

en: Red
pt: Vermelho

en: Theme settings
pt: Configurações de tema

en: Color settings
pt: Definições da cor

en: Green
pt: Verde

en: Blue
pt: Azul

en: Skip to main content
pt: Passar para o conteúdo principal

en: close
pt: fechar

en: header top
pt: Cabeçalho do topo

en: Developer settings
pt: Configurações do desenvolvedor
