Noodle (7.x-2.0-beta1) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Home
sk: Domov

en: content
sk: obsah

en: Comments
sk: Komentáre

en: Go to previous page
sk: Prejsť na predchádzajúcu stranu

en: Go to next page
sk: Prejsť na ďalšiu stranu

en: Custom
sk: Vlastná

en: Add new comment
sk: Pridať nový komentár

en: Red
sk: Červená

en: Theme settings
sk: Nastavenia témy

en: Green
sk: Zelená

en: Blue
sk: Modrá

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: close
sk: zatvoriť
