Noodle (7.x-2.0-beta1) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: content
ug: مەزمۇن

en: Comments
ug: ئىنكاسلار

en: Go to previous page
ug: ئالدىنقى بەتكە قايتىش

en: Go to next page
ug: كىيىنكى بەت

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Add new comment
ug: ئىنكاس يېزىش

en: Red
ug: قىزىل

en: Green
ug: يېشىل

en: Blue
ug: كۆك
