Noodle (7.x-2.0-beta1) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Home
uk: Головна

en: content
uk: матеріал

en: Comments
uk: Коментарі

en: Go to previous page
uk: На попередню сторінку

en: Go to next page
uk: До наступної сторінки

en: content top
uk: Вгорі над змістом

en: content bottom
uk: Знизу під змістом

en: Custom
uk: Власний

en: Add new comment
uk: Коментувати

en: Red
uk: Червоний

en: Theme settings
uk: Налаштування теми

en: Color settings
uk: Налаштування кольору

en: Green
uk: Зелений

en: Blue
uk: Синій

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: close
uk: закрити

en: header top
uk: Сторінка допомоги
