Noodle (7.x-2.0-beta1) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: content
vi: nội dung

en: Comments
vi: Bình luận

en: Go to previous page
vi: Đến trang kế trước

en: Go to next page
vi: Đến trang sau

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Add new comment
vi: Viết bình luận

en: Red
vi: Đỏ

en: Green
vi: Xanh lá

en: Blue
vi: Xanh

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung

en: close
vi: đóng
